رده محصول

تماس با ما

تلفن همراه: + 86-دانیل 13825237224

+ 86-13631668736 Janie

تلفن: 86-755-28790839

فکس: 86-755-28790080

پست الکترونیکی:sales@acrylickingdom.com

آدرس: 4F ساختمان 4 No.1021 جاده Xuegang Bantian Longgang بخش شنژن، P.R.China

کد پستی: 518000

ساندویچ اکریلیک گالری، مونتاژ چاپ اکریلیک

مونتاژ عکس اکریلیک / فریم های جداگانه اکریلیک توضیحات: ارائه می دهد صفحه نمایش فوق العاده مدرن و درخشان است که هیچ ارائه دیگر می تواند مطابقت دارد. چند شرکت در جهان وجود دارد که این کار را انجام می دهند و این کار را به خوبی انجام می دهند. بدون چاپ مستقیم بر روی اکریلیک ما با استفاده از روش کوه نوردی برتر که در آن عکس شما ...

مونتاژ عکس اکریلیک / فریم های مخروطی اکریلیک
شرح:
صفحه نمایش فوق العاده مدرن و درخشان ارائه می دهد که هیچ نمایش دیگری نمی تواند مطابقت داشته باشد. چند شرکت در جهان وجود دارد که این کار را انجام می دهند و این کار را به خوبی انجام می دهند.

بدون چاپ مستقیم بر روی اکریلیک
ما از روش برتر کوه چهره ای استفاده می کنیم که در آن عکس شما به کاغذ با درجه بالا چاپ می شود و سپس روی صفحه نمایش به نظر می رسد برای پررنگ تر و رنگ آمیزی کامل.

روش نصب صورت در پشت اکریلیک شامل استفاده از یک چسب سیلیکون روشن برای ایجاد یک پیوند هوادهی، تثبیت قسمت جلویی چاپ عکاسی به پشت ورق اکریلیک، از بین بردن هر گونه بازتاب نور بین عکس و لعاب یک قاب عادی است.

A4، A3، A2، A1، A0 یا اندازه سفارشی در دسترس است
ورق آکریلیک 5/6/8/10/12/15/20 میلیمتری
زیر فریم به عقب برای حلق آویز آسان است
با شکوه و شفاف، با 4 تا 6 مجموعه قطع در صورت نیاز

چرا من باید مونتاژ صورت اکریلیک / perspex را انتخاب کنم؟
مونتاژ صورت Acrylic / Perspex یک راه حل مونتاژ معاصر است که رنگ کار شما را بهبود می بخشد و یک پایان بی نظیر براق را فراهم می کند. مونتاژ چهره اکریلیک انتخاب محبوب برای کسانی است که به دنبال ارائه یک قطعه به پایان رسید بدون قاب. از آنجا که چاپ بین آکریلیک و پشت با استفاده از یک چسب سیلیکون شفاف 100٪ به طور دائم الاستیک است، چسباندن صورت اکریلیک مزایای اضافی بدون بازتاب نور بین عکس ها و لعاب یک قاب معمولی را فراهم می کند.
زیر قاب در پشت هر چهره صورت اکریلیک یک فضای قابل مشاهده بین کار نصب شده و دیوار را فراهم می کند - حضور دیگری را به عکس یا آثار هنری خود اعطا می کند.
صورت آکریلیک / Perspex نصب؛ کیفیت استثنایی، تکمیل دقیق و معاصر.

مستقیم به ورق آکریلیک / Perspex چاپ:
ما همچنین می توانیم تصاویر و یا آثار هنری خود را مستقیم به ورق اکریلیک / Perspex با استفاده از خدمات چاپ مستقیم به رسانه هایمان چاپ کنیم. چاپ مستقیم به بستر اغلب می تواند سریع تر به عنوان آن را حذف نیاز به چاپ عکاسی و انتخاب محبوب برای کسانی که به دنبال کشف امکانات جدید خلاق است. اکریلیک / Perspex تنها یکی از صدها زیربنایی است که ما میتوانیم آن را چاپ کنیم - برای اطلاعات بیشتر در مورد چاپگر Direct to Media UV اینجا کلیک کنید.

1.jpg

流程图 .jpg

公司 照片 .jpg

加工 流程 .jpg

你 可以信赖 .jpg

Hot Tags: ساندویچ اکریلیک گالری، نصب چاپ اکریلیک، تامین کنندگان، طرح ها، روشن، سفارشی
محصولات مرتبط

HUIZHOU MINGYU صنعتی شرکت با مسئولیت محدود