رده محصول

تماس با ما

تلفن همراه: + 86-دانیل 13825237224

+ 86-13631668736 Janie

تلفن: 86-755-28790839

فکس: 86-755-28790080

پست الکترونیکی:sales@acrylickingdom.com

آدرس: 4F ساختمان 4 No.1021 جاده Xuegang Bantian Longgang بخش شنژن، P.R.China

کد پستی: 518000

عینک آکریلیک مونتاژ با پایه خاموش

قاب بدون درز قاب آرمری ثابت قاب آکریلیک مستقل توضیحات: دارای صفحه نمایش فوق العاده مدرن و درخشان است که هیچ ارائه دیگری نمی تواند مطابقت داشته باشد. چند شرکت در جهان وجود دارد که این کار را انجام می دهند و این کار را به خوبی انجام می دهند. هیچ چاپ مستقیم روی اکریلیک

چارچوب قاب آرمری بدون قاب
بلوک اکریلیک ایستاده آزاد

شرح:
صفحه نمایش فوق العاده مدرن و درخشان ارائه می دهد که هیچ نمایش دیگری نمی تواند مطابقت داشته باشد. چند شرکت در جهان وجود دارد که این کار را انجام می دهند و این کار را به خوبی انجام می دهند.

بدون چاپ مستقیم بر روی اکریلیک
ما از روش برتر کوه چهره ای استفاده می کنیم که در آن عکس شما به کاغذ با درجه بالا چاپ می شود و سپس روی صفحه نمایش به نظر می رسد برای پررنگ تر و رنگ آمیزی کامل.
روش نصب صورت در پشت اکریلیک شامل استفاده از یک چسب سیلیکون روشن برای ایجاد یک پیوند هوادهی، تثبیت قسمت جلویی چاپ عکاسی به پشت ورق اکریلیک، از بین بردن هر گونه بازتاب نور بین عکس و لعاب یک قاب عادی است.

کامل اندازه سفارشی در دسترس است
ورق آکریلیک 5/6/8/10/12/15/20 میلیمتری
زیر فریم به عقب برای حلق آویز آسان است
فوق العاده براق براق
ما می توانیم چاپ بزرگ قالب و طراحی گرافیک را ارائه دهیم، بنابراین اگر شما نیاز به تصاویر چاپ شده دارید می توانید اطمینان حاصل کنید که تصویر قبل و بعد از چاپ برای کیفیت بررسی می شود.

ما می توانیم فریم های عکس های اکریلیک / چشمک را برای عکس های شما طراحی کنیم و یا اگر شما می خواهید نقشه ها یا ایده های نمایشگر عکس داشته باشید، ما می توانیم آن را به نقاشی های خود تولید کنیم یا اگر نیاز به کمک طراحی داشته باشید، ما با خوشحالی برای کمک به شما برای راه حل برای تصاویر، گرافیک، پوسترها یا آثار هنری خود، با این حال، ما یک محدوده جامع گسترده ای برای شما انتخاب می کنیم.

1.jpg

流程图 .jpg

公司 照片 .jpg

加工 流程 .jpg

你 可以信赖 .jpg

Hot Tags: نسخه چاپی با چهره آکریلیک با پشت سر گذاشتن، تامین کنندگان، طراحی، روشن، سفارشی
محصولات مرتبط

HUIZHOU MINGYU صنعتی شرکت با مسئولیت محدود